Kontakt

Alt i alt tilbyder vi dig et tæt samarbejde, der skaber størst sikkerhed i driften og fastholder de gode resultater, der kendetegner dansk landbrug. Vil du høre mere eller ønsker du at blive kunde, så kontakt os på telefon 7012 2345.
 

  Anja Andersen
7012 2345
anja.andersen@yx.dk
  Annette Bech Andersen
7012 2345
annette.bech.andersen@yx.dk
  Hanne Christensen
7012 2345
hanne.christensen@yx.dk
 

Helle Søgaard
7012 2345
helle.sogaard@yx.dk
 

  Carsten Gelting
Sjælland
2938 9459
carsten.gelting@yx.dk
  Kim Madsen
Fyn & Jylland
51646944
kim.madsen@yx.dk
  Michael B. Hansen
2363 5199
michael.b.hansen@yx.dk
     

 



Ring til os hvis du har
spørgsmål

70 12 23 45


Eller send os en email på

landbrug@yx.dk

Information
om cookies
Hjemmesiden bruger cookies
En cookie er en lille tekstfil, som lagres på din enhed og indeholder informationer til hjælp for dit besøg på hjemmesiden. På den måde kan vi blandt andet se, hvor lang tid du er på siden, og hvilke sektioner du besøger. Dine oplysninger indsamles i anonymiseret form.

Hvis du klikker videre på siden, accepterer du vores brug af cookies.

Vil du vide mere om vores cookies, og hvordan du sletter dem, klik her.